Eva Longoria Tony Parker Evliliği Nasıl Mahvoldu?

Eva Longoria Tony Parker Evliliği Nasıl Mahvoldu?

Turn Off Light
Auto Next
More
Add To Playlist Watch Later
Report

Report


Descriptions:

Eva Longoria’nın mükemmel evliliği, profesyonel basketbolcu kocası Tony Parker ile başka bir kadın arasında yüzlerce gizli mesaj bulunca mahvoldu. Kalbi kırık, eski Umutsuz Ev Kadınları yıldızı, kimliğini yeniden inşa etmek zorunda kaldı, ancak kocasının sadakatsizliğiyle ilgili acı verici söylentilerle başa çıkmak için mücadele etti. Basın skandalla ilgili ayrıntıları bilmek istedi, Eva da istedi – bu yüzden kocasıyla yüzleşti. Tony neden onu aldattı? Eva, mutlu sonu bulabilecek mi?

#evalongoria #tonyparker #ünlühikayeleri

✔️ Abone Ol: https://bit.ly/3Di8GcE

? Kanalımızda, dönemin en büyükleri, efsaneleri, ünlüleri ve isimsiz kahramanlarının kısa ve ilham verici biyografilerini bulacaksın. İşte bu biyografiler sayesinde, sana dünyanın en efsanevi insanlarının hayat hikayeleri üzerinden kendi hayatına dair yeni bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyoruz.

? Goalcast Türkiye’de, dünyanın dört bir yanındaki insanlardan güçlü ve ilham veren konuşmaları ve onların yaşam hikayelerini paylaşarak, hayallerine ulaşman için sana ilham vermek istiyoruz. Hayatını değiştirecek güçlü mesajlarını paylaşmaları için, en iyi konuşmacılarla ortaklık yapıyoruz.

? BİZİ TAKİP ET! ?

Facebook: https://bit.ly/3FhHtHt
Web Sitesi: https://www.goalcast.com

? DAHA FAZLA İZLE! ?

? G-Eazy, Halsey’i en kötü gününde nasıl yüzüstü bıraktı? | Goalcast Türkiye: https://youtu.be/nulnVkuMC2A
? Yeterince İyi Olduğunu Düşünmüyorsan İzle | Ashley Graham’ın Özsaygı Konuşması | Goalcast Türkiye: https://youtu.be/lSiJY7NWEEc
? Jay-Z’nin, Kanye West’i Artık Aramamasının Ardında Yatan Şok Edici Gerçek | Goalcast Türkiye: https://youtu.be/8cXIB8TfroI

================================================

ARKA PLAN MÜZİĞİ: by Fearless Motivation Instrumentals

AppleMusic/iTunes: https://goo.gl/2mF7gr
Spotify: https://goo.gl/Uxmswh
AmazonMP3: http://geni.us/BackgroundMusic
MP3 Downloads: https://teamfearless.com/mp3-download

CODE: XIFYZBZZM1XIJTAT

Leave your comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *